E.C.A. Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri E.C.A. Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

2016-2017 Eca Kombi Servisi

Eca kombiler üstün teknolojileri, dayanıklılıkları ile verimlilikleri Eca kombi servisleri nedeniyle tercih sebebidir. Bir kombiden beklenen sağlamlık ve yüksek verimlilik Eca kombilerce fazlası ile karşılanır. Eca kombilerin üstün teknoloji ürünü özelliklerine bir de %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan Eca kombi servisleri hizmetleri eklenince Eca kombiler, kombi edinmek isteyenlerin en iyi tercihi oluyor.

Üstün Özellikli Eca Kombi Ve Kazanlar

Eca kombiler hem istediğiniz ısı konforunu sağlar hem de ihtiyaç duyduğunuz sıcak suyu. Eca kombiler bu hizmetini oldukça ekonomik şekilde yaparlar. Üstün teknolojisi sayesinde en az yakıtla en çok ısı konforunu sağlarlar. Eca kombiler kullanıcı konforunu tam olarak sağlamak için üretilmişlerdir. Düşük voltajda ve gaz basıncında bile etkili çalışabilirler. Bu sayede soğuk kış günlerinde sizi yarı yolda bırakmazlar. Eca kombilerin bu özellikler ve daha fazlası için Eca kombi servisleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Eca Kombi Servis Ağı

Eca kombiler ülkemizin en çok tercih edilen kombi markalarındandır. Bunun etkisiyle ülke çapında etkin bir servis ağına sahiptir. Bir Eca kombi kullanıcısı İstanbul un neresinde ikamet ederse etsin etkin Eca kombi servis hizmeti alabilir.İstanbul gibi büyük şehirlerde hemen her ilçede servislerimiz yer almaktadır. Eca firması kullanıcı memnuniyetini üst düzeyde tutmak için servis ağını genişletmeye devam etmektedir.

Eğitimli Personel Etkin Hizmet

Eca kombi servisi yada Eca Kazan Servisi teknik elemanları her sene Eca firması tarafından gerçekleştirilen periyodik eğitimlere katılırlar. Bu eğitimlerde Eca mühendisleri ve teknik elemanlarınca Eca kombiler hakkındaki en yeni teknik bilgilerle donatılırlar. Bu sayede gelişen teknolojiye ayak uydurur ve müşteri taleplerine en doğru ve kesin geri dönüşü sağlarlar.

Eca Kombi Bakımı ve Tesisat Bakımı

Eca kombi bakımı, Yetkli Eca Kombi Servisi tarafından verilen hizmetlerden biridir. Kombi bakımı hakkında uzman olan bu servisler tarafından yapılması önerilir. Kombinizin bakım işi en iyi ve ayrıntılı şekilde yapılarak kışa hazır hale getirilir. Kombi bakımı için diğer kişi ya da servisleri değil işin uzmanı Eca servis elemanlarını tercih edin.

Eca Kombi Servisi Bakım ve Servis Ücreti

İstanbul Eca kombi servisleri tamir ve yedek parça değişimi işlerini Eca firması tarafından belirlenen talimatlarca yapar. Kombinizin onarımını en iyi ve garantili şekilde yapar. Onarımı yapılan kombi parçası Eca Kombi Teknik Servisi tarafından garanti kapsamına alınır. Böylece bir sene içinde aynı parçada tekrar sorun olursa ücretsiz olarak tamir ettirebilirsiniz. Yedek parça değişimleri de bu kapsamdadır. Eca kombi orijinal Eca yedek parça kullanır. Bu sayede tamir işlemi kesin ve tam olur. Yedek parçalar kombinize %100 uyum gösterir.

Eca kombi servisleri ortak fiyat tarifesi ile çalışırlar. Kombi bakımı ve servis ücretleri de bu kapsamda olup sabit olarak fiyatlandırılır. Kombi bakım ücreti tüm Eca kombi servislerinde 80 TL olarak uygulanır. Bu ücrete 50 TL olanEca servis ücreti de dahildir.

Powered by themekiller.com