E.C.A. Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri E.C.A. Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Bahçelievler Eca Kombi Servisi Yanınızda

Eca firması, yenilikçi ve uzman yapısı ile yüzlerce yıldır varlığını sürdüren köklü bir Alman firmasıdır. Eca firması ısıtma sistemleri alanındaki çalışmalarına 1825 yılında soba üreterek başlamıştır. Yaklaşık 200 yıla yakın bir süredir ısıtma sistemleri alanında faaliyet göstermektedir. Isıtma sistemleri teknolojilerinin gelişiminde ciddi katkısı bulunan bir firmadır. Eca kombiler de bu yüzlerce yıla dayanan tecrübenin ürünüdür. Alman makine teknolojisi ile üretilen Eca kombiler tüm dünyada en iyi kombi markaları arasında gösterilmektedir. Bu yenilikçi ve uzman firma kombi teknolojilerinin günümüzde ulaştığı noktada hatırı sayılır bir paya sahiptir. Eca kombiler enerji verimliliği alanında lider cihazlardandır. En az enerji ile en çok ısı konforunu amaçlarlar. Eca kombi üretimindeki liderliğini ürerttiği kombilerin satış sonrası hizmerinde de göstermektedir. Eca Servis hizmetleri, Ecaun rakiplerinden sıyrılmasını sağlayan en önemli etkenlerdendir.Bahçelievler Eca Kombi Servisi için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Eca’un İstanbul Çapında Yaygın Servis Ağı

Eca, yaygın servis ağı sayesinde Türkiye çapında mükemmel satış sonrası hizmeti sağlamaktadır. Eca’un servis ağının en yaygın olduğu yer, ülkemizin en büyük şehri olan, Dünya şehri İstanbul’dur.Bahçelievler Eca Kombi Servis te Eca’un İstanbul içindeki servislerinden biridir. Eca kombinizin montaj işlemi ve satış sonrası hizmetleri Eca servislerinde en mükemmel şekilde yapılır.Servisimiz Eca’un yüksek standarttaki servis ilkelerini takip eder ve bu çerçevede maksimum müşteri memnuniyetini hedefler.

Bahçelievler Eca Kombi Bakımı

Bahçelievler Eca Kombi Servisleri personeli işinde uzman, güler yüzlü, müşteri ihtiyaçlarına anında cevap verecek şekilde eğitilmiş, profesyonellerden oluşur. Servis çalışanları Eca firması tarafından her sene düzenlenen servis elemanları eğitimlerine katılarak kombi alanındaki en yeni gelişmeleri öğrenir. Bu sayede Bahçelievler Eca Servisiçalışanları sürekli yenilenen müşteri ihtiyaçlarına en iyi çözümleri üretir.

Bahçelievler Eca Kombi Bakımnda Detaylı İşlem

Eca firması kombi bakımını kesin yönetmelik ve talimatlarla belirlemiştir.Bahçelievler Eca Kombi Bakımı için bu talimatları dikkate alarak kombi bakımını gerçekleştirir. Kombi kullanıcısı ile iletişim halinde olarak kombi bakımında özel olarak dikkat edilmesi gereken yer olup olmadığını öğrenir. Eğitimli ve kombi bakımında tecrübeli personel, yönetmelikleri takip ederek kombi bakımını detaylı şekilde yapar. Kombide görülen aksaklıklar düzeltilir. Kombini temizliği de sağlanır. Maksimum müşteri memnuniyeti çerçevesinde kombi bakımı tamamlanır.

Bahçelievler Eca Kombi Bakım Ücreti

Eca Bahçelievler Servisi kombinizde gerçekleşen her olumsuzluğu anında halledecek kapasitededir. Kombinizdeki hasar doğru şekilde tespit edilir ve uzman ellerce onarılır. Kombi tamiratının garantili olarak yapıldığını da ekleyelim. Bahçelievler Eca Kombi Servis tarafından tamir edilen kombi parçası servisin garantisi altındadır. Garanti tamir işleminin yapıldığı tarihten itibaren bir yıl boyunca geçerlidir. Bu süre içinde eğer aynı parçada sorunu olursa, tamir işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirilir.Bahçelievler Eca Kombi Bakım Ücreti ise 80 TL dir.KombinizBahçelievler Eca Kombi Servisleri tarafından sorunsuzca tamir edilir. Ancak kombinizin tamir edilemeyen parçalarının değiştirilmesi gerekebilir. Bu durumda yedek parça ihtiyacı doğar. Bahçelievler Eca Kombi Servisi, kombinizin modeli ne olursa olsun uygun yedek parçayı temin eder. Yedek parçalar orijinal olup bir sene boyunca Eca firmasının garantisi altındadır.

Bahçelievler Eca Kombi Servis Ücreti

Bahçelievler Eca Servis Ücreti tüm servis merkezlerinde sabittir. Tüm servisler için belirlenen sabit ücret 50 TL’dir. Bu oldukça makul ücret tüm Eca kombi çeşitleri için geçerlidir. Model ayrımı yapılmaksızın aynı ücret geçerlidir. Bahçelievler Eca Kombi Servisi de bu ücret tarifesi ile çalışır.

Powered by themekiller.com