E.C.A. Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri E.C.A. Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Kartal Eca Kombi Servisleri İletişim

Kartal İstanbul’un uç ilçelerinden biridir. Eca firmasının yaygın servis ağı Kartal ilçesinde de bulunmaktadır. Kullanıcılarına en iyi hizmetleri götürmeyi alışkanlık haline getirmiş ısı konforu araçları üreticisi Eca Kartal ilçesinde ikamet eden kullanıcılarının memnuniyetini de düşünmektedir.Kartal Eca Kombi Servisleri bu amaçla servis hizmeti sunmaktadır. En kaliteli ve yakıt tasarruflu olan  kombilerimizi tercih etmek doğru bir karardır. Eca bu kararınızı uzman servisleri ile destekler. Servisler İstanbul’un bütün ilçelerine ve birçok semtine yayılmıştır.

Eca firmasının bu yaygın servis ağından yararlanarak 7/24  Çağrı Merkezlerimiz olan

0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz. Eca servisleri sizi zor şartlar altında bırakmamak için hizmetlerini aralıksız sürdürür.

Eca Servis Hizmeti Kartal’da

Kartal ilçesi İstanbul’un uç ilçelerinden biri olmasına rağmen her geçen sene bilinirliliği artan bir ilçedir. Sürekli artan bir doğruda gelişim çizgisi vardır. Eca servisleri bu güzide ilçede de yer etmiştir.Kartal Eca Kombi Servis  kullanıcılarına servis hizmetleri sunmak için hazır beklemektedir.

Kartal Eca  Servisi ürününüz  ile ilgili her türlü sorununuzda en büyük ve doğru yardımcınız olacaktır. Kombi bakımından kombi tamiri işlerine kadar her işinizde yanınızdayız. Oldukça uygun servis ücretleri ile profesyonel servis çalışanlarının hizmetini alabilirsiniz.

Kartal Eca Kombi Servis Ücreti

Kartal Eca Servis ücreti diğer Eca servisleri ile aynıdır. Ülke çapındaki Eca servisler ortak servis ücreti politikası takip eder. Servis ücretimiz 50 TL’dir.

2016-2017 Kartal Eca Kombi Bakımı Ve Ücreti

Kombi bakımının ne kadar önemli bir konu olduğunu herkes bilmektedir. Gaz ile çalışan kombilerin bakımı ihmal edilmemelidir. Uzman olan,Eca Kombi Kartal Servisi kombileriniz için en iyi bakım adresidir. Bakım işi belirli talimatlar izlenerek ve titizlikle yapılır.

Kartal ilçesinde ikamet eden Eca kombi kullanıcıları kombi bakımlarını servisimizle irtibata geçerek yaptırabilir. Kombi bakım ücreti oldukça uygun bir fiyattır. Kombi bakım ücreti servis ücretini de kapsamaktadır. Kombi bakım hizmeti alan ekstra servis ücreti ödemez,Kartal Eca Kombi Bakım Ücreti,sabit olup 80 TL’dir.

Kartal Eca Kombi Tamiri

Eca kombilerin bakımı amatör ellere emanet edilmemelidir.Uzman servis elemanlarımız Eca kombi ve kombi tesisatları alanında uzmanlaşmış ve periyodik eğitimlerden geçmiş kişilerdir. Kombi tamiri en doğru ve kesin şekilde Kartal Eca çalışanları tarafından revizyon işleri garantili yapılır.

Kartal Eca Kombi Servisi Garantili Tamir

Kartal Eca Kombi Servisi tarafından yapılan tamir işleri yüksek Eca standartları çerçevesinde bir yıl süre ile garanti altındadır. Aynı parçalarda tekrara arıza meydana gelmesi durumunda ücretsiz olarak yeniden tamir yapılmak zorunluluğu vardır. Ayrıca tamir işlemi sırasında kullanılması gerekecek yedek parçalar da bu garantinin kapsamındadır. Kartal Eca Kombi Servisi de bu servislerden biri olup aynı şartları uygular.

Powered by themekiller.com