E.C.A. Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri E.C.A. Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Kemerburgaz Eca Kombi Servisleri İletişim

Kemerbudergaz Eca ürünlerinin yaygın servis ağı, ekonomik oluşu, enerji tasarrufu sağlaması, sağlamlığı ve ileri Alman teknolojisi nedeni ile tercih edilmektedir. Kombiler özellikle kış aylarında ısı konforu sağlamak için kullanılan cihazlardır. Ayrıca sıcak su ihtiyacını da karşılar. Diğer ısınma ve sıcak su temini yöntemlerine göre çok daha ekonomiktir. Çevreye zarar diğer yöntemlere göre oldukça düşüktür. Hızla gelişen yeni kombi teknolojileri kombilerin daha az yakıt tüketmesini, dolayısı ile çevreye daha az zararlı olmasını amaçlar. Eca gelişen kombi teknolojisinde önemli bir konumdadır. Firmanın mühendisleri kombileri geliştirmek için çalışmalarına devam etmektedir. Eca’un yaygın servis ağı da kullanıcıların kombilerinden en iyi şekilde faydalanmasını sağlar. İstanbul çapında yaygın servis ağı bulunan Eca kombiler, en çok tercih edilen kombi markaları arasındadır.Kemerburgaz Eca Kombi Servislerigibi servisler Eca’un İstanbul’daki temsilcileridir. İletişim için;

0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Servisiniz Yanı Başınızda

Kemerburgaz’da ikamet edenler, kombilerinden azami performans almak için Kemerburgaz Eca Kombi Servis hizmetlerini tercih etmelidir.Kemerburgaz Eca, çevresinde ikamet eden kullanıcılarının hizmetindedir. Çağrı merkezimizden iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Uzman Servislerimiz En İyi Hizmeti Sunmak İçin Varlar

Eca kombi kullanıcıların  servisimizi tercih etmelidir. Kombi bakımı, tamiri ve diğer kombi ile ilgili soru ve sorunlarında Kemerburgaz Eca Kombi Servisi gibi en yakın servisler tercih edilmelidir. Çünkü bu servislerin teknisyenleri sürekli eğitimden geçerek kombiler hususunda uzmanlık kazanmışlardır. Kombi ile ilgili sorunlarınıza en doğru çözümler servis elemanlarımızla sağlanabilir.

Kemerburgaz Eca Kombi Bakımı

Kemerburgaz’da ve çevresinde ikamet eden Eca kombi kullanıcıları Kemerburgaz Eca Kombi Bakımı işlerinde servisimizi tercih etmelidir. Kemerburgaz Eca Kombi servisi oldukça ekonomik koşullarda ve en ince ayrıntısına kadar kombi bakımınızı yapar.Kemerburgaz Eca Kombi Bakım ücreti 80 TL’dir. Bu miktar 2016 – 2017 yılı için belirlen ve tüm servislerimizde uygulanan miktardır.Uzman servis tarafından yapılan bakımlar, en doğru bakım olmaktadır.

Kombi Bakımında Titizlik ve Ayrıntıya Önem

Kemerburgaz Eca Kombi Servis  hizmetlerini ayrıntılı ve doğru bakım hizmetidir. Bakım işi Eca firması tarafından belirlenen standartlar ve talimatlar takip edilerek yapılır. Böylece hiçbir nokta atlanmadan kombi bakımı ve temizliği tam olarak sağlanır. Servisimizi tercih ederek doğru kombi bakım hizmetine ulaşabilirsiniz.

Doğru ve Kesin Kombi Tamiri Ve Orijinal Yedek Parça

Kombi tamiri doğru yapılamadığında önemli sorunlara neden olabilir. Kombi doğalgaz ile çalışan bir alettir. Doğru tamir gerçekleştirilmemesi çok ciddi sonuçlar ortaya çıkarabilir. Bu nedenle kombi tamirinde herhangi bir servisi değilEca Kombi Kemerburgaz Servisi tercih etmenizi öneriyoruz. Yaşadığınız yere en yakın servisi öğrenerek, yardım isteyin.

Kemerburgaz Eca Servisi tarafından yapılan tamir işlerinde, Eca firmasından temin edilen ve montajı gerçekleştirildikten sonra başlamak kaydı ile bir yıl firma tarafından garantili, orijinal yedek parçalar kullanılır. Bu sayede kombinizin ileride daha çok arıza yapması önlenir.

Powered by themekiller.com