E.C.A. Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri E.C.A. Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Kurtköy Eca Kombi Servisi İletişim

Eca kombiler kullanıcı dostu ve yüksek verim veren kombilerdir. En az yakıt tüketimi ile en çok sıcaklığı sağlamayı amaçlar. Bu amaç doğrultusunda mühendislerimiz aralıksız çalışmaktadır. Eca kombiler her sene gelişen kombi teknolojileri ile paralel olarak gelişir. Hatta bu gelişmelerden önemli bir bölümünün ilk uygulayıcısı Alman teknolojisinin ürünü olan Eca kombilerdir. Eca firması kombi servislerine de büyük önem vermektedir. Eca firması her sene düzenlediği eğitimlerle Eca servis teknisyenlerine kombi alnındaki yeni gelişmeleri aktarır ve yeni modelleri tanıtır. Kurtköy’de hizmet veren Kurtköy Eca Kombi Servisi çalışanları da eğitimlere katılır. Böylece Kurtköy Eca ile teknisyenleri gelişen ve değişen müşteri isteklerine ve kombi teknolojilerine anında uyum sağlar.İletişim için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Eca Kombi Servis Eğitimleri

Eca kombi servisleri elemanları her sene düzenlenen eğitimlere katılırlar. Eca kombi modelleri hakkındaki bilgilerini tazeler ve yeni yöntemleri öğrenirler. Ayrıca yeni piyasaya çıkan modelleri de bu eğitimlerde tanıtılır. Bu modelleri bakımı ve tamiri ile ilgili her şey teknisyenlere aktarılır.Kurtköy Eca Kombi Servis elemanları Eca’un eğitimlerinden geçmiş tecrübeli ve işinde uzman elemanlardır.

Kurtköy Eca Kombi Bakımı

Kurtköy Eca Kombi Bakımı elemanları aldıkları eğitimleri kombi bakımı alanında da göstermektedir. Eca kombiler hakkında uzmanlaşmış teknisyenlerimiz kombi bakımınızı talimatları çerçevesinde gerçekleştirir. Kullanıcı ile iletişim halinde kombinin sorun çıkaran yerlerinin ve diğer yerlerinin bakımını yapar. Servis çalışanları kombi bakımını yaptıktan sonra kombinizin performansının arttığını göreceksiniz.

Kurtköy Eca Kombi Bakım Ücreti

Kurtköy Eca Kombi Servisi diğer servisleri ile ortak fiyat çizelgesi uygulamaktadır. Bakım ücretleri de bu ortaklığa dahildir.Kurtköy Eca Kombi Bakım ücreti diğer servislerde olduğu gibi 80 TL’dir.Kurtköy Eca Servisi teknisyenlerinin aldıkları eğitimin hakkını vererek kombinizin garantili olarak tamirini sağlar. Kombiniz uzman teknisyen kadromuzca sorun çıkarmayacak şekilde tamir edilir. Teknisyenlerimiz tarafından tamir edilen kombi parçası Eca servis ilkelerince garanti altına alınır. Tamir edilen parçanın garanti süresi bir yıldır.

Kurtköy Eca Kombi Yedek Parça

Firmamız servislerine orijinal yedek parça sunmaktadır. Bu sayede kombinizin arıza yaratan parçası kombinizle tam uyumlu orijinal Eca yedek parça ile değiştirilir. Yan sanayi ürünler kısa sürede tekrara hasar verecek ve kombinizin diğer bölümlerinin de arızalanmasına neden olacaktır.Eca Kombi Kurtköy Servisi bu sorunun yaşanmaması için orijinal ve bir yıl süre ile garantili Eca yedek parça kullanır.

Kurtköy Eca Servis Ücreti

Eca servis ücretleri Eca kombi bakım ücretlerinde olduğu gibi sabittir. Tüm Eca  servisleri aynı fiyat politikasını uygulamaktadır. Sabit servis ücreti 50 TL’dir.Kurtköy Eca Servis Ücreti 50 TL’dir.

Powered by themekiller.com