E.C.A. Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri E.C.A. Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Pendik Eca Kombi Servisi İletişim

Eca kombi servislerinin yaygın servis ağı Pendik ilçesine de ulaşmaktadır. Pendik Eca Kombi Servisleri kullanıcılarına en iyi hizmeti götürmek için kurulmuşlardır. En iyi kombi markalarından biri olan Eca kombiler Pendik’te de en çok tercih edilen kombi markalarından biridir. Birçok modeli Pendik Eca kombi kullanıcıları tarafından kullanılmaktadır. Uzman personellerden oluşan Pendik Eca Kombi Servisi  elemanları tüm kombi modelleri ile ilgili her gelişmeye vakıftır. Bu sayede kullanıcı şikayetlerine kesin çözümler üretir. Kombinin maksimum seviyede hizmet vermesini sağlar.

Detaylı bilgi almak için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Pendik Eca Kombi Servis Hizmetleri

Eca kombi servis hizmetleri belirli standartlarla belirlenir. Eca firması servis standartlarını ve ilkelerini en üst düzeyde belirlemiştir. Bu sayede müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutulur.Pendik Eca Kombi Servis ile hizmetlerimiz bu yüksek standartları takip eder ve uygular. Kullanıcılara en iyi ve kesin çözümlü hizmetleri götürerek ısı konforunun kesintisiz sağlanmasını amaçlar. Herhangi bir sorununuzda ilk arayacağınız yer Eca olmalıdır.

Pendik Eca Kombi Bakımı

Kombi bakımı tüm kombi markaları için elzem bir durumdur. Doğal gaz ile çalışan kombiler tüm güvenlik önlemlerine karşın risk içerebilmektedir. Bu nedenle kombi bakım işleri düzenli olarak senede en az bir kez yaptırılmalıdır.Eca Kombi Pendik Servisi teknisyenleri kombilerin bakımını eğitimleri doğrultusunda mükemmelen yaparlar.

Pendik Eca Kombi Bakım Ücreti

Pendik Eca Kombi bakım ile servis hizmeti mükemmelleştirmiştir. En iyi bakım en makul fiyatlarla sağlanır. Hizmet talep ettiğiniz yer neresi olursa olsun sabit ücret uygulanır. Pendik Eca Kombi bakım ücreti  sadece 80 TL’dir.

Pendik Eca Servisi İle Güvence

Pendik Eca Servisi kombinizde meydana gelen arızalarda da en iyi yardımcınızdır. Kombinizin arızasın kesin olarak çözülür ve tekrar etmesi önlenir. Aksi durumda kombiniz ücretsiz olarak tamir edilir. Onarımı gerçekleştirilen kombi parçası bir yıl içinde tekrar arıza yaparsa servisimiz tarafından ücretsiz onarılır.

Müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan Eca servisleri servis ücretini makul düzeylerde tutarak da müşteri memnuniyeti sağlar.Pendik Eca Servis Ücreti 50 TL’dir.

Pendik Eca Garantili Orijinal Yedek Parça Değişimi

Eca kombinizin bir parçasında sorun olması durumunda hangi model olursa olsun garantili ve orijinal yedek parça değişimi sağlanır. Pendik Eca Kombi Servis ve diğer servisler orijinal parçayı Eca firmasından sağlar. Sağlanan parçalar kombinize tam uyum gösterecektir. Ayrıca Pendik Eca tarafından bir yıl süre boyunca garanti altına alınacaktır. Pendik Eca Kombi Servisleri tamir işlerinde gerekli olması durumunda orijinal yedek parça kullanır. Bu sayede tekrara oluşabilecek sorunların önüne geçilir.

Powered by themekiller.com