E.C.A. Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri E.C.A. Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Büyükçekmece Eca Kombi Servisi İle Konfor

Eca kombi, dünyanın en önde gelen kombi üreticilerinden biridir. Kombi sektöründeki ilk markalardan biridir. Kombi ve ısı konforu teknolojilerine yön veren, teknoloji belirleyen firmalardandır. Eca kombi, bir Alman şirketi olan Eca şirketinin bir parçasıdır. 1700’lü yıllarda kurulan şirket, 1825 yılından bugüne ısı konforu sistemleri üretiyor. Bu köklü şirket, kombi alanında da en önde gelen üreticilerdendir. Haliyle ülkemiz de dahil birçok ülkede en çok tercih edilen kombi markalarından biri Eca’tur. Eca kombi, kombi teknolojisi alanındaki liderliğini kaliteli, ilkeli, yüksek müşteri memnuniyeti sağladığı kombi servisi alanında da sürdürmektedir. Büyükçekmece Eca ve Büyükçekmece Eca Kombi Servisi gibi İstanbul ve Türkiye çapına yayılmış  servis hizmetleri aracılığı ile kullanıcısına maksimum hizmet sunmaktadır.

Büyükçekmece Eca Servisler Tüm Mahallelerin de

Eca servis hizmetleri ülkemizin birçok şehrine yayılmış durumdadır. Bununla birlikte Eca İstanbul’a özel bir önem atfetmektedir.Büyükçekmece Eca Servisi  hemen her mahallesine yayılmış durumdadır. Kullanıcı bu sayede Eca servislerine kolaylıkla ulaşım sağlar. Büyükçekmece ilçesinde ikamet edenler

Büyükçekmece Eca Kombi Servis ile irtibata geçebilirsiniz.. 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayarak diğer servisler hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Kombinizden Maksimum Faydayı Almak İçin Eca Kombi Servisi Kullanın

Kombi bakımları düzenli yapıldığında oldukça uzun ömürlü bir ısı konforu sağlayıcısıdır. Bir kazaya uğramadığı müddetçe uzun yıllar sorunsuzca kullanılır. Ancak bakım işlerinin düzenli olarak yapılması gerekir. Kombinizin kullanımı, temizliği, bakımı gibi konularda en iyi yardımcınız firmamız olacaktır. Kombinizden maksimum faydayı almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kombi Bakımı Tasarrufu Getirir

Kombi bakımı oldukça önemli bir konudur. Düzenli olarak bakımı yapılmayan kombiler de birçok istenmeyen sıkıntı oluşabilir. En basitinden düzenli bakım ve temizliği yapılmayan kombilerin performansı düşmeye başlar. Artık aynı ısıyı sağlamak için çok daha fazla yakıt tüketimini gerektirir. Faturalarınız siz fark etmeden kabarmaya başlar. Hâlbuki bakımı düzenli olarak yapılan bir kombi ve kombi tesisatı ilk günkü performansını koruyacaktır. Kombinizde ileride oluşabilecek hasarlar da önceden görülüp önlem alınacaktır. Düzenli kombi bakımı oldukça önemli bir konudur. İhmale gelmez.

Büyükçekmece Eca Kombi  Bakım Ücreti

Kombi bakımını yılda en az bir kez yaptırmalısınız.Büyükçekmece Eca Kombi Servisleri her türlü bakım işiniz için başvurabileceğiniz en doğru adrestir.

Servisimiz, firma tarafından belirlenen talimatlar uyarınca bakım işlerini yapar. Normal kullanımlarda senede en ez bir kez kombi bakımdan geçirilmelidir. Aşırı kullanım durumlarında bakım sayısı arttırılmalıdır.Büyükçekmece Eca Kombi  Bakımı 80 TL dir. Eca kombilerinizin bakımını en doğru sağlayacak servislerdir.

Kombi Bakımında Servis Farkı

Kombi bakım işi belirli talimatlar izlenerek yapılmalıdır.  Bu sayede kombi ve tesisatın bakımı en doğru şekilde gerçekleştirilir. Kombi bakım işi için bu servisi tercih etmek en doğru yol olacaktır. Eca servis, hizmetleri Eca firması tarafından belirlenen ve her sene gerekli eğitimleri verilen standartlar çerçevesinde kombi bakımını mükemmel şekilde sağlar. Ayrıntılı ve işe yarar kombi bakımı için Eca Kombi Büyükçekmece Servisi gibi etkili servisleri tercih edin.

Kombi Bakımında Standart Ücret

Büyükçekmece Eca  servis ücreti standart ücret tarifesi uygulamaktadır. Sadece 50 TL dir.Kombi bakım ücreti Eca kombinizin modeli fark etmeksizin aynıdır. Kombi bakım ücreti 2016 – 2017 yılı için bakım ücreti 80 TL’dir.  Kombi bakımına vereceğiniz bu cüzi miktar bakımını yaptıracağınız kombinin yakıt kullanım miktarını azaltacağından yıl içinde kendini çıkaracaktır.

Powered by themekiller.com