E.C.A. Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri E.C.A. Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Fatih Eca Kombi Servisi İletişim

Kombi sistemleri, günümüzde ne çok kullanılan ısı konforu sağlayıcı sistemlerden biridir. Kullanım sıklığı gitgide artmaktadır. Kombi sisteminin diğer sistemler göre belirgin avantajları vardır. Kombiler sadece ortam ısısını sağlamakla kalmaz, sıcak su ihtiyacını da karşılar. Banyoda veya mutfakta kullanılacak sıcak su için ek bir cihaza gerek kalmaz. Kombiler ayrıca temiz hava için önemli bir ısıtma aracıdır. Doğal gaz ile çalışan kombiler bu sayede hava kirliliğini minimuma indirir. Yüksek enerji verimliliği esasına dayanarak çalışan yoğuşmalı kombiler gaz tüketimini en az seviyede tutar bu sayede enerji verimliliği sağlar. Kombi teknolojileri alnında gelişmeler devam etmektedir. Enerji verimliliği her geçen sene artmaktadır. Bu gibi kombi ile alakalı sorularınız için Fatih Eca Kombi Servisi iletişim Bilgileri;

0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Eca Kombi Seçimi Nasıl Yapılır?

Kombi seçimi önemli bir mevzudur. Kombinin kullanılacağı alanın büyüklüğüne göre uygun ısıtma kapasitesinde bir kombi sistemi tercih edilmelidir. Yoğuşmalı kombiler tercih edilerek sistemin daha az maliyetli çalışması sağlanır. Yoğuşmalı kombilerin ilk maliyeti daha fazla olmasına rağmen yüksek enerji verimliliği esası ile çalıştıkları için kısa sürede kendilerini amorti ederler.Fatih Eca ,kullanacağınız alana göre kombi seçiminde yardımcınız olacaktır. İleri teknoloji Eca kombiler ile fiyat, performans açsından en iyi kombiyi edinmenizi sağlarız.

fatih eca kombi servis 0850 840 9 212

Fatih Eca Servisleri Sorunlarınıza Cevap Veriyor

Eca kombiler, kombi sektörünün en önde gelen cihazlarıdır. Yaygın servis ağı ve eğitimli servis personeli ile bu durumu destekler.Fatih Eca Kombi Servisleri gibi servisler aracılığı ile satış sonrası hizmeti mükemmelleştirir. Kombi ile ilgili her türlü bakım ve tamir işlemi için Eca servislerini tercih edebilirsiniz. Eğitimleri sürekli güncel tutulan personel sayesinde günün gereklerine uygun bakım ve tamirat işlemi yapılır.

Her Modele Uygun Kaliteli Bakım Hizmeti

Eca firması servis elemanlarının eğitimine büyük önem veren bir firmadır. Her sene periyodik olarak servis elemanları eğitimden geçirilir. Bu sayede muzun süredir mevcut olan ve yeni çıkan modeller konusundaki bilgiler yenilenir. Bu durum kombi bakım hizmetinin mükemmel olmasını sağlar. İyi bir kombi bakım hizmeti kombinizin ömrünü arttırarak sizi ek maliyetlerden korur.Fatih Eca Kombi Servis uzman personeli sayesinde mükemmel kombi bakımı hizmeti sunar.

fatih kombi servisleri 0850 840 9 212

Eca Kombi Fatih Servisinde Garantili Tamir Hizmeti

Fatih Eca Servisi ve diğer Eca kombi servisleri orijinal yedek parça sunar. Yedek parça çeşidi tüm Eca modellerini kapsar. Her Eca modeli için %100 uyumlu yedek parçalar bulunur. Servisler tarafından sağlanan yedek parçalar orijinaldir, bir sene boyunca garanti altındadır.

Eca servisleri tamir işlerini de garantili olarak sunar. Tamir edilen Eca kombi parçası bir sene boyunca garanti kapsamına girer.Eca Kombi Fatih Serviside bu kapsamda çalışan kombi servislerinden biridir. Model farkı olmaksızın garanti şartları geçerlidir. İster eski model olsun, ister yeni model tamir edilen kombi parçası bir yıl boyunca garantilenir.

Fatih Eca Kombi  Servis Ücreti

Eca kombiler ileri Alman teknolojisi ile üretilen ömürlük cihazlardır. Periyodik bakımları düzenli olarak yapılan cihazlar uzun süre sorunsuz olarak kullanılır. Eca kombiler fiyat performans açsından rakiplerinin önünde yer alır. Yüksek enerji verimliliği sağlayan Eca kombiler kısa sürede kendi masraflarını çıkarır. Fatih Eca  Servis Ücreti sadece 50 TL dir. Daha ayrıntılı bilgiler için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Powered by themekiller.com