E.C.A. Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri E.C.A. Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Küçükçekmece Eca Kombi Servis İletişim

Kombi kullanımı, hızla artmaktadır. Özellikle şehirlerde doğal gaz kullanımının artması bu durumun en önemli nedenidir. Kombi diğer ısınma yöntemlerine göre hem daha temiz hem daha ekonomiktir. Kombi ayrıca ısı konforunu sağlamasının yanında sıcak su temininde de işe yarar. Banyo ve mutfak için gerekli sıcak su kombi aracılığı ile sağlanır. Doğal gaz ile çalışan kombiler çevreyi en az kirleten ısınma yöntemidir.

Eca kombi en önde gelen kombi markalarından biridir. Yaygın servis hizmetleri ve kaliteli kombileri ile ülkemizin en çok satan kombi markalarından biri dir. Sadece ülkemizin değil dünyanın da en çok tercih edilen kombi markalarından biridir. Alman markası olan  kombi sektörünün bayrak taşıyıcısı firmalarından biridir. Küçükçekmece Eca kombi servis  iletişim için;

0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece Eca Kombi Servisi Hizmetleri

Servisleri en çok, ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul’da bulunmaktadır.Küçükçekmece Eca Kombi Servisi de bunlardan biridir. Eca kaliteli hizmet anlayışı ile hem kombi bakımında hem de kombi tamirinde yanınızdadır. Satış sonrası hizmet Eca’un dünya markasını olmasını sağlamıştır. Firmamız bu nedenle servis personeli eğitimine azami önem vermektedir. Küçükçekmece servisi elemanları periyodik olarak Eca’un eğitimlerinden geçmektedir. Bu sayede personelimiz son teknolojilerden, tekniklerden ve yeniliklerden haberdar olmaktadır.

küçükçekmece eca kombi servis

Küçükçekmece Garantili Kombi Tamiri

Küçükçekmece Eca Kombi Servisleri garantili kombi tamir hizmeti sunmaktadır. Küçükçekmece yaşayan Eca kombi kullanıcıları cihazlarının tamiratını servislerimiz aracılığı ile yaptırabilir. Servisimiz tarafından tamir edilen kombi parçanız, garanti kapsamına girer. Bu garantinin süresi bir yıldır. Bu süre zarfında aynı parçadan dolayı sorun çıkarsa ücretsiz olarak tamirat yapılır.

Küçükçekmece Eca Ta Garantili Kombi Yedek Parçası

Eca Kombi Küçükçekmece Servisi tamiri mümkün olamayan parçaları orijinal parçalarla değiştirir. Kombi servisimizin sağladığı orijinal yedek parçalar 1 yıl süre ile garantimiz altındadır. Bu süre zarfında değiştirilen kombi parçasında bir arıza meydana gelirse, parça ücretsiz olarak değiştirilir. Küçükçekmece Eca ile tarafımızdan  sağlanan yedek parçalar cihazınız ile tam uyum içerisinde çalışacak uyumlu parçalardır. Kalitesiz yan sanayi ürünleri kullanmanız durumunda cihazınızda kalıcı tamir sağlayamayacağınız gibi cihazın ilerleyen süreçte daha fazla bozulmasına neden olabilirsiniz. Kombi servisi elemanlarımız alanında uzman, teknik bilgisi yüksek personellerden oluşmaktadır. Cihazınızın tamiri ve bakımını en mükemmel şekilde, güven içinde sağlarlar.

küçükçekmece eca kombi servisleri 0850 840 9 212

Küçükçekmece Eca Kombi Bakımı

Kombi bakımı da Küçükçekmece Eca Kombi Bakımı hizmetler arasındadır. Uzman ve eğitimli personelimiz cihazınızn bakımı ve temizliğini en iyi şekilde sağlar. Her sene yenilenen eğitimlerden geçen personelimiz Eca kombinizin modeli ne olursa olsun etkin bakım hizmeti karşılayabilecek teknik yeterliliktedir. Kombinizin bakımını yönetmeliklere uygun olarak yapar ve gönül rahatlığı ile kullanmanızı sağlarız.Küçükçekmece Eca Kombi Bakım Ücreti 2016-2017 yılları içerisinde sadece  80 TL dir.

Eca Servis Kalitesi

Eca kombi kullanıcılarını Eca kombilerini tercih etmelerinin en önemli nedenlerinden biri de Eca servis kalitesidir.Küçükçekmece Eca Servisi de bu kalite anlayışı içerisinde hizmet verir. Kombinizin her türlü problemine anında çözüm üretir. Servis hizmetimiz hızlı ve kesindir. Kullanıcının mağdur olamamsı için elimizden geleni yaparız. Hızlı ve kaliteli çalışmak temel prensiplerimizdendir.Eca kombiyi tercih etmek kombi seçiminde içinizin rahat edeceği anlamına gelir. Yüksek kalite standartlarına sahip Eca kombiler ısı konforunuzu ve sıcak su ihtiyacınızım en mükemmel şekilde sağlayacaktır. Herhangi bir soru ve srununuzda Küçükçekmece Eca Kombi Servisi hizmetinizde olacaktır.

Powered by themekiller.com