E.C.A. Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri E.C.A. Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Sarıyer Eca Kombi Servisi İletişim

Sarıyer Eca ile Isı konforunun sağlanması oldukça önemlidir. Yaşam ve çalışma şartlarının dışarısının hava şartlarından etkilenmemesi için ısı konforu sağlayıcı cihazlar kullanılır. Soba, şömine, kalorifer sistemleri, kombiler ısı konforu sağlayıcı sistemlere örnektir. Doğal gazın yaygınlaşması ile diğer seçeneklerden bariz üstünlükleri bulunan kombi sistemleri yaygınlaşmıştır. En büyük ve sağlam kombi firmalarından biri 1825 yılında soba üretimi ile ısı konforu sağlayıcı sistemleri üretmeye başlamış Eca firmasıdır. Eca kombilerin diğer kombi markalarına göre ciddi üstünlükleri bulunmaktadır. Eca kombi sistemleri tüm dünyada ve ülkemizde en iyi kombi sistemleri arasında kabul edilmektedir. Eca, kombi teknolojisine yön veren birçok anlamda ilerlemeye ön ayak olmuş dev bir Alman şirketidir. Kombi alanında lider şirketlerden olan Eca kombi servis ağı ile de rakiplerinden ayrılmaktadır.Sarıyer Eca Kombi Servisi ilkeleri içinde işlerini yürütürler. Müşteri memnuniyetini amaçlayarak kullanıcının Eca kombisinden maksimum verimi almasını sağlarlar. Eca kombi satış hizmetleri ile servis hizmetleri uyum içinde yürür. İletişim için;

0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Güncel Bilgilere Vakıf Teknik Personel

Sarıyer Eca Kombi Servisleri ve diğer Eca kombi servisleri teknisyenleri kombi ve kombi tesisatları alanında güncel bilgilerle donatılır. Eca un yayınladığı eğitim içerikleri ve firma tarafından her sene düzenlenen eğitimler teknisyenlerinin en güncel bilgilerle dolu olmasını sağlar.Sarıyer Eca Kombi Servis teknisyenleri de Eca eğitimlerine katılarak güncel bilgiler donanır ve gelişen müşteri isteklerine anında karşılık verir.

sarıyer eca kombi servis 0850 840 9 212

Serviste Yüksek Standart İlkesi

Eca servisleri, sıradan servisler değildir. Yüksek standartları hedefler. Kullanıcının kombisinden azami faydayı sağlamasını amaç edinir. Bu nedenle Eca kombi edinen kişiler servis ağlarının sistemine eklenir ve en iyi hizmetin götürülmesi için çalışmalar yapılır. Her sene yapılan değerlendirmelerle servis hizmetlerinin en üst seviyeye çıkarılması amaçlanır.Eca Kombi Sarıyer Servis hizmetleri de diğer Eca servisleri gibi Eca’un yüksek satandart ilkesini benimsemiştir. Eca servisinden alacağınız hizmet memnuniyetle sonuçlanacaktır.

Garantili Servis Hizmeti

Sarıyer Eca Servisi, servis hizmetlerini garanti kapsamında sunar. Eca kombi servisi tarafından tamir edilen kombi parçanız ya da orijinal yedek parça ile değiştirilen kombi parçanız bir yıl süre ile garanti altına alınır. Garanti süresi tamirden ya da parça değişiminden itibaren başlar. Sarıyer Eca Servis hizmetleri işinin ehli tarafından sağlanan, garantili sağlam hizmetlerdir. Kullanılan yedek parçalar orijinal Eca yedek parçalardır. Yan sanayi ürünler gibi kombinizin ömrünü kısaltmaz aksine kombinizin daha uzun süreli hizmet vermesini sağlar.

sarıyer kombi servisleri 0850 840 9 212

Makul Servis ve Bakım Ücreti

Eca kombi servisindeki mükemmelliğine rağmen fiyat politikasında oldukça makuldür. Kombi bakım işleriniz sürekli yinelenen eğitimleri ve güncel bilgilerle donanmış kombi teknisyenleri tarafından yapılır.Sarıyer Eca Kombi bakım ücreti 2016 – 2017 yılı için 80 TL’dir.Sarıyer Eca Servis Ücreti ise 50 TL’dir. Sabit olan bu ücretler kombi modelinize ya da uzaklığınıza göre değişmez. Sarıyer bölgesinde ikamet ediyorsanız, kombi bakım ve tamir işlerinizde garantili iş gören Sarıyer Eca Kombi Servisi tercih edin.

Eca Servisler Talimatlarla Hareket Eder

Eca servisler Eca model kombilerinizin en büyük yardımcılarıdır. Bakım, tamirat ve parça değişim işleriniz Eca tarafından belirlenen talimatlar çerçevesinde gerçekleştirilir.Sarıyer Eca Kombi Servisleri teknisyen ve çalışanları bu talimatlar içerisinde kullanıcıya kusursuz hizmet sunma çabasındadır.Başlıklardan ve anlatılanlardan anlaşılacağı üzere dünyanın en büyük kombi üreticilerinden olan Eca, büyüklüğünü kalitesi ve uzman servis anlayışına borçludur. Alman makine teknolojisi ürünü olan Eca kombiler, ilkeli servis çalışanlarının azmi ile birleştiğinde mükemmel ısı konforunu sağlar. Sarıyer bölgesinde ikamet ediyorsanız Sarıyer Eca Kombi Servisi ile irtibata geçerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Powered by themekiller.com