E.C.A. Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri E.C.A. Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Şişli Eca Kombi Servisi İletişim

Şişli Eca tarafından sağlanan kombiler, ortamın ısı konforunu sağlamada %40 tasarruf sağlayan cihazlardır. Kombi aracılığı ile ısıtılan su kombi tesisatında dolanır ve ortamın ısı konforu sağlanır. Doğalgazla çalışan kombiler, son yıllarda ülkemizdeki doğal gaz ağının büyümesi ile oldukça yaygınlaşmıştır. Bu yaygınlaşmaya paralel olarak, birçok kombi firması da ülkemizdeki işlerini arttırmıştır. Ülkemizde iş yapan en büyük kombi firmalarından biri de dünya çapında bir firma olan Eca’tur. Isıtma sistemleri ile ilgili yüzyıllara dayanan bir geçmişi olan firma, kombi alanında dünyanın önde gelen firmalarındandır. Eca bir Alman firmasıdır. Sağlam ve ileri Alman teknolojisini kombi sistemlerinde kullanarak rakiplerinin önüne geçer. Bir diğer artı yönü de yaygın servis hizmetleridir. Ülkemizin hemen her bölgesinde Eca kombi servisi bulunmaktadır.Şişli Eca Kombi Servisi de bunlardan biridir. Eca kombiler ülke çapına yayılmış servisleri ile satış sonrası hizmette de iddialı bir firmadır.İletişim için  0850 840 9 212yada 0850 840 9 212 numaraları hatlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Eca Kombiler İleri Teknoloji Ürünüdür

Kombi almayı istiyorsanız mutlaka Eca kombiler hakkında araştırma yapmalısınız.Şişli Eca Kombi Servisleri ni arayarak, Eca kombiler hakkında bilgi alabilirisiniz. Eca Kombiler ileri Alman makine teknolojisi ile geliştirilir ve üretilir. Eca kombi edinmek, sorunsuz ısı konforu sağlamanın en sağlam yoludur. Bakımları zamanında ve düzenli oalrak yapılan Eca kombiler çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde hizmet verir.

Eca kombiler, kombi markaları içinde en önde gelenlerdendir. Yüksek performans ilkesi ile çalışır. Az enerji kullanımı, maksimum ısı konforu prensibi bulunur. Eca kombi servisleri de bu yüksek standartlara göre kendilerini dizayn etmişlerdir.Şişli Eca Kombi Servis satış sonrası ve satış öncesi hizmette mükemmelleşmeyi hedeflemektedir.

şişli eca kombi servis 0850 840 9 212

Yinelenen Eca Personel Eğitimler

Eca firması servis personelinin eğitimine büyük önem vermektedir. Bu sayede servis elemanlarının gelişen teknolojiyi ve yeni teknikleri öğrenmesini sağlar. Eca kombi Şişli servisi elemanları da periyodik olarak düzenlenen bu eğitimlerin katılımcılarıdır. Bu eğitimler sayesinde servis çalışanları sürekli gelişen kombi teknolojisini takip etmekte ve müşteri isteklerine anında cevap verebilmektedir.

Şişli Eca Kombi Bakımı  Ve Ücreti

Şişli ilçesinde yaşayan Eca kombi kullanıcıları,Şişli Eca Kombi Bakımı hizmetlerini tercih etmelidir. Eca kombiler ile ilgili en ayrıntılı bilgi ve teknik ekipmanlar Eca servisi elemanlarında vardır.Şişli Eca Kombi Bakım Ücreti 80 TL gibi oldukça makul bir rakamdır.Servisler aracılığı ile bakım işlerinizi yaptırarak ileride çıkabilecek sorunların önüne geçersiniz. Şişli Eca Kombi Servisi her türlü bakım işinde yardımcınızdır.

şişli eca kombi servisleri 0850 840 9 212

Şişli Eca Kombi Tamiri

Eca kombinizi Şişli Eca Servisi aracılığı ile garantili olarak tamir ettirebilirsiniz. Servisimizce yapılan tamiratlar 1 yıl sürelik garantiyi kapsar. Tamir edilen Eca kombi parçası 1 sene boyunca servisimizin garantisi altında olacaktır. Eğitimlerini en iyi şekilde alan, tecrübeli personelimiz cihazınızı gerektiği şekilde tamir ederek ilerde bir sorunla karşılaşmanızın önüne geçecektir.

Şişli Eca Yedek Parça

Kombinin bazı parçaları tamir edilemeyecek derecede hasar görmüş olabilir. Bu durumda hasar gören parça değiştirilmelidir. Kalitesiz, menşei belirli olamayan yan sanayi ürürler kullanmak pek iyi sonuç vermeyecektir. Bu ürünler kısa sürede bozularak sizi eskisinden daha fena bir durumun içinde bırakacaktır. Kombinizin sizi yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız Şişli Eca Kombi Servisi hizmetlerini kullanın.Şişli Eca Kombi Servis,bozulan ve tamiri mümkün olmayan parçayı orijinal yedek parça ile değiştirir. Değiştirilen parça 1 yıl boyunca garantimiz altında olacaktır.

Powered by themekiller.com